ÖZÜRLÜLER ALANINDA BİR GAZETE DAHA YAYINDA

Özürlüler alanında yeni bir gazete yayına başladı. tarafından çıkartılmaya başlayan “ÖZSES” adlı gazete oldukça çarpıcı başlıklar içeriyor. Gazeteye yönelik ayrıntılı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Farklı yazı ve yaklaşımlar sergileyen okurlarını aşağıdaki yazıyla karşılıyor. yazılarına ve Tüm Özürlüler Derneği hakkındaki bilgilere de www.tumozder.org internet adresinden ulaşabilirsiniz.
Yeni gazeteye ve derneğimize başarılar diliyoruz.

MERHABA

Özümüzden özünüze, yüreğimizden yüreğinize MERHABA

Kader arkadaşlarımızın sesi olma amacıyla yayın hayatına başlayan ÖZSES Gazetemizden merhaba!

Merhaba Ey Devlet büyüklerimiz! Merhaba İş Adamlarımız! Merhaba Mülki Amirlerimiz!
Merhaba Yerel İdarelerimizin Değerli Yöneticileri! Merhaba biz engellileri hiçbir zaman tam manasıyla tanıyamamış engin gönüllü güzel yürekli Büyük Türk Milleti!

Bundan böyle söylemek istediklerimizi bu gazete yoluyla söyleyeceğiz. Bundan böyle dertleri, çileleri ve sıkıntıları yüreğimizde biriktirmeyecek sizlerle paylaşacağız. Ağladığımızda samimi göz yaşlarımızı neşelendiğimizde de içimizden gelen gülümsemelerimizi pay edeceğiz sizlerle. Herhangi bir çıkar, menfaat ve ticari ilişki veya kaygılarına kapılmadan düşüncelerimizi bölüşmeye çalışacağız. Bir görme engelliye nasıl yardım edileceğini de anlatacağız işsiz kardeşlerimizin sıkıntılarını da yansıtacağız. Bütün bunları Aziz Milletimizin büyüklüğünden aldığımız cesaretle gerçekleştirmeye çalışacağız.

Engelli veya engellilikle hiçbir ilişkisi olmadığı halde bizim üzerimizden geçinmeye çalışanları birlikte yok edip; engellinin engellerini birlikte engelleyeceğiz. “İyi olur, ne güzel olur” diyen ve yüreğinde kin,nefret, intikam, menfaat, çıkar barındırmayan Yunus gibi seven, Mevlana gibi hoş gören ve Hacı Bektaş gibi “bir olalım iri olalım diri olalım” diyenlere ilk sayımızdan merhaba!